Metreküp Tasarım Atölyesi, başta kentsel dönüşüm olmak üzere mimari ve iç mimari projeleri üzerinde çalışmaktadır. Kurucu ortakları ekonomist, inşaat mühendisi ve mimar olan Metreküp Tasarım Atölyesi, genç kurucularından aldığı enerji ile müşterilerinin ihtiyaçları karşısında hızlı ve esnek çözümler üretebilmektedir.

Başta İstanbul geneli olmak üzere ülkemizde çok sayıda projenin altına imzasını başarıyla atan Metreküp Tasarım Atölyesi, bu başarılı uygulamaları ile marka değerini her geçen gün yükseltmektedir.

Ülkemizde kentsel dönüşümün gerekliliğinin, dolayısıyla bu alandaki ihtiyacın artması; temel iş kolu kentsel dönüşüm olan Metreküp Tasarım Atölyesi’nin sektörel tecrübesinin sürekli artmasını sağlamaktadır. Bu tecrübesinin ve her geçen gün artan değerinin güvenilirlik ve iş kalitesine bağlı olduğunun bilincinde olan Metreküp Tasarım Atölyesi sadece satış sürecinde değil, sonrasında da müşterilerine sunduğu hizmet kalitesinden ödün vermemektedir.

Kişilere özel çözümler sunarak her müşterisini mutlu etmeyi hedefleyen Metreküp Tasarım Atölyesinin bu hedefinin altında ilerideki müşterileri için olumlu referans kazanma beklentisi vardır.

Bizi tercih ederek bize güvenini ifade eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.